Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XVIII Niedziela zwykła, dnia 4 sierpnia 2019 r.

 

  1. We wtorek przypada święto Przemienienia Pańskiego. W tym dniu o g. 8 w bazylice w Hałcnowie zostanie celebrowana Eucharystia na rozpoczęcie diecezjalnej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. W przyszłą niedzielę o g. 13,30 na wałach jasnogórskich będzie sprawowana Msza św. na zakończenie pielgrzymki.
  2. W naszym kościele we wtorek Msza św. o g. 17, a o g. 19 – comiesięczna Msza św. z modlitwą o uzdrowienie – po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy wstawiennicze.
  3. W czwartek przypada wspomnienie św. Dominika, w piątek – św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), patronki Europy, a w sobotę – święto św. Wawrzyńca – w tym dniu spod Krzyża na Dolnym Borze do Bielowicka na uroczystość odpustową wyrusza tradycyjna skoczowska procesja dziękczynna – zapraszamy do licznego udziału.
  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Górny Bór 4. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła mieszkańców ul. Górny Bór 5. Składamy serdeczne podziękowania za indywidulne ofiary oraz pomoc w pracach przy remoncie dachu domu spotkań oraz w pracach porządkowych w kościele, domu spotkań i w obejściu.
  1. Dziękujemy za ofiary kierowców ub. niedzieli na pomoc polskim misjonarzom w zakupie środków transportu. Dziś po Mszy św. można będzie wspomóc ofiarą do puszek zakup nowego rzutnika do kościoła.
  1. W przyszłą niedzielę Słowo Boże będzie w naszym kościele głosił Paschalis franciszkanin, misjonarz z Boliwii, który też zwróci się o wsparcie jego misyjnej posługi – na ten cel będzie przeznaczona ofiara zbierana przed kościołem do puszek.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa