XV Niedziela zwykła, dnia 14 lipca 2019 r.

1. Dziś w niedzielę o g. 17 na stadionie miejskim w Skoczowie odbędzie się uroczysta ceremonia zakończenia Igrzysk Dziecięcych „Kid’s Games”. Zapraszamy do licznego udziału. Dziękujemy też wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie tego ekumenicznego i ewangelizacyjnego wydarzenia dla dzieci, dziękujemy także wolontariuszom i ofiarodawcom z naszej parafii.
  1. Liturgiczne obchody tygodnia:
    -w poniedziałek – wspomnienie św. Bonawentury,
    - we wtorek – NMP z Góry Karmel (MB Szkaplerznej);
    - w piątek oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca – zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego kończące adorację przed wieczorną Mszą św., a także do uczczenia relikwii św. Faustyny po Mszy św.
  1. Spotkania formacyjne: w sobotę po Mszy rannej – spotkanie Apostolatu Maryjnego, a w sobotę po wieczornej Mszy św. – nauka przed chrztem (liturgia chrzcielna będzie w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o g. 11,30).
  1. Zaproszenia:
    - w środę o g. 15 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie zaprasza mieszkańców do naszego Domu Spotkań na kolejne spotkanie (tym razem tematem będzie pielęgnacja roślin);
    - Apostolat Maryjny zaprasza na autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę w sobotę 27 lipca (szczegóły i zapisy w zakrystii);
    - osoby chętnie wędrujące po górskich szlakach zapraszamy w kolejne soboty na kolejne beskidzkie szczyty w ramach inicjatywy modlitewnej „Droga Łaski” (szczegóły na plakacie)
    - do 31 lipca trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę (szczegóły na plakatach).
  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Morcinka 34. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła mieszkańców ul. Morcinka 36.
  1. Dziękujemy za ofiary na bieżące potrzeby W przyszłą niedzielę kolektę na potrzeby inwestycyjne parafii (remont dachu na zapleczu domu spotkań) zbiorą członkowie rad parafialnych.