Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

I Niedziela Wielkiego Postu, dnia 10 marca 2019 r.

  1. Po Mszy św. o g. 7,30 i 9,30 w sali domu spotkań (dawnej kaplicy) będzie czynna kawiarenka parafialna.
  1. Zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach pasyjnych:

-Dziś o g. 15,45 zapraszamy na pierwsze nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, które będzie głosił ks. Łukasz Tlałka z Bielska Wapienicy;

- dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy w piątek na Drogę krzyżową o g. 17 (przedtem wypominki za zmarłych – można je składać w zakrystii), po Drodze Krzyżowej – Msza św. wieczorna; po Mszy z racji 3-go piątku miesiąca nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i uczczenie relikwii św. s. Faustyny.

  1. Spotkania formacyjne: We wtorek kolejne spotkanie kursu Alfa w Sali domu spotkań, w środę o g. 19,15 – Msza św. w kościele dla wspólnoty Matek w Modlitwie, w piątek po wieczornej Mszy św. – spotkanie młodzieżowej wspólnoty Effatha, w sobotę o g. 9,30 – spotkanie służby liturgicznej, na które zapraszamy nowych kandydatów, w sobotę po wieczornej Mszy św. – nauka przed chrztem – liturgia chrzcielna podczas Mszy św. w przyszłą niedzielę o g. 11,30.
  1. W zakrystii można zapisywać się na wyjazd do Kalwarii Zebrzydowskiej na Drogę Krzyżową w sobotę 6 kwietnia (wyjazd o g. 9), a także na Pieszą Pielgrzymkę do Łagiewnik do grupy św. Alberta (30 IV-3 V).
  1. Dziękujemy za dziś składane ofiary na potrzeby parafii. Członkowie parafialnego Caritas będą po Mszach św. zbierać ofiary na paczki świąteczne dla potrzebujących. W przyszłą niedzielę – kolektę na inwestycyjne potrzeby parafii (na instalacje pierwszych stacji Drogi Krzyżowej) będą zbierać członkowie rad parafialnych. Modlitwą i ofiarą do puszek wspieramy w tym dniu dzieci Afryki (dzieło Ad gentes).
  1. Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kwiaty i dekoracje mieszkańcom u. Morcinka 5. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 7.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa