Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XXXII Niedziela zwykła, dnia 11 listopada 2018 r.

Narodowe Święto Niepodległości

  1. Przy wyjściu z kościoła – prasa katolicka. W zakrystii na nabywców – osoby choć trochę czujące się związanymi z 25-letnią historią naszej parafii czekają: monografia naszej parafii i kubki jubileuszowe.

      Dziś zapraszamy do udziału w nieszporach niedzielnych, podczas których także modlić się będziemy za Ojczyznę.

 

  1. Spotkania formacyjne: we wtorek o g. 19 na spotkanie modlitewno-formacyjne zaprasza wspólnota św. Bogurodzicy, w piątek o g. 18 – spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej oraz młodzieżowej wspólnoty Effatha, dzieci zapraszamy na spotkania w sobotę: służbę liturgiczną o g. 9,30, scholę dziecięcą na g. 10,30.

 

  1. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Jozafata biskupa i męczennika, patrona jedności chrześcijan; we wtorek – pierwszych polskich męczenników Benedykta, Jana, Mateusza, Krystyna, Izaaka; w czwartek – św. Alberta Wielkiego, w sobotę – św. Elżbiety Węgierskiej.

 

  1. W przyszłą niedzielę o g. 11,30 będzie liturgia chrzcielna; nauka przed chrztem w sobotę o g. 18.

 

  1. Dnia 15 grudnia podczas Mszy św. o g. 11 w sanktuarium w Łagiewnikach naszej parafii zostaną przekazane relikwie św. s. Faustyny. Zachęcamy do licznego udziału. W zakrystii można zapisywać się na wyjazd autokarem na to wydarzenie.

 

  1. Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii. Po każdej Mszy św. przedstawiciele parafialnego zespołu Caritas będą zbierać ofiary do puszek na przygotowanie świątecznych paczek żywnościowych dla potrzebujących. W przyszłą niedzielę kolektę na inwestycyjne potrzeby parafii (ocieplenie ścian domu spotkań) zbiorą przedstawiciele rad parafialnych.

 

  1. Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Morcinka 23. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 24.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa