Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela zwykła
dnia 14 stycznia 2018 r.

 

 

  1. Spotkania formacyjne w tym tygodniu: we wtorek o g. 19 – wspólnota św. Bogurodzicy, w piątek – młodzieżowa wspólnota Effatha, w sobotę o g. 10,30 – schola dziecięca i dzieci przy oratorium.
  2. Trwają duszpasterskie odwiedziny rodzin. Zachęcamy do udziału we Mszy św. przedstawicieli rodzin, które w danym dniu przyjmują „kolędę”. W zakrystii osoby, które nie mogły uczestniczyć w kolędzie w wyznaczonym dla nich dniu mogą zapisać się na kolędę dodatkową 21 stycznia.

 3. W czwartek rozpoczyna się w Kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pamiętamy o tej intencji podczas codziennej Eucharystii i w osobistych modlitwach. W przyszłą niedzielę o g. 18 w ramach Tygodnia zapraszamy do licznego udziału w ekumenicznym koncercie kolędowym połączonym z modlitwą o jedność. Wystąpią: laureaci konkursu kolęd organizowanego przez MDK oraz kapela „Malinorze” z Brennej i „Grupa dla Pana” z parafii ewangelicko-augsburskiej z Dzięgielowa.

 4. W przyszłą niedzielę o g. 11,30 – liturgia chrzcielna. Nauka przed chrztem w piątek po wieczornej Mszy św.

  1. Dzieci zapraszamy do zapisów na kolejny Tydzień z Panem Bogiem, który odbędzie się w szkole pod opieką ks. Przemka i wolontariuszy w pierwszym tygodniu ferii – od 29 stycznia do 2 lutego. Formularze zgłoszeń są do odebrania w sekretariacie szkoły. Składką do puszek w niedzielę 28 stycznia będzie można wesprzeć materialnie to dzieło.
  2. Dziękujemy za ofiary na cele charytatywne (jałmużna postna). W przyszłą niedzielę kolekta na inwestycyjne potrzeby parafii – remont i przebudowę kaplicy na Dom Spotkań. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę  na kwiaty mieszkańcom ul. Morcinka 5/36-75. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 7/1-37.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa