V Niedziela zwykła, dnia 4 lutego 2024 r.

1. Zapraszamy na nieszpory o g. 16.
  2. Podczas ferii Msze św. w tygodniu: w poniedziałki i środy tylko o g. 7, we wtorki i czwartki tylko o g. 17, w piątki i soboty o 7 i 17, kancelaria będzie czynna tylko bezpośrednio po Mszy św. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek, czwartek i w sobotę o g. 16, a w piątek od g. 15.
  3. We wtorek o g. 19 zapraszamy na comiesięczną Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy św. będzie udzielane błogosławieństwo św. Błażeja. W kolejne wtorki miesiąca wspólnota św. Bogurodzicy zaprasza chętnych do modlitwy wstawienniczej po wieczornej Mszy św. w kaplicy na probostwie.
  4. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie w kawiarence wspólnoty mężczyzn św. Józefa; chętnych zapraszamy do włączenia się do tej grupy formacyjnej.
  5. Liturgiczne obchody tygodnia:
    - w poniedziałek wspomnienie św. Agaty, której orędownictwa wzywa się w chwilach na czas zagrożeń od klęsk żywiołowych; w tym dniu podczas Mszy św. będziemy błogosławić chleb, sól i wodę św. Agaty;
    - w sobotę – św. Scholastyki, w tym dniu (w przeddzień Światowego Dnia Chorych) o g. 7 zapraszamy chorych i seniorów na nabożeństwo z błogosławieństwem lourdzkim i Mszę św. z udzielaniem sakramentu chorych, a po Mszy św. zapraszamy na agapę - spotkanie przy stole w domu spotkań.
  6. W przyszłą niedzielę – ostatnią przed Wielkim Postem – o g. 15 rozpocznie się nabożeństwo czterdziestogodzinne.
  7. Nasza parafia organizuje coroczną pielgrzymkę z nabożeństwem Drogi Krzyżowej w okresie Wielkiego Postu, tym razem do sanktuarium w Czernej w sobotę 16 marca. Zapisy w zakrystii.

Dziękujemy mieszkańcom ul. Górny Bór z domów prywatnych i 8b za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców Międzyświecia.