Łaskę chrztu świętego otrzymali:

Dzieci ochrzczone w 2017 roku:

IMIĘ I NAZWISKO DATA CHRZTU
Fabian Lazar
15.01
Sara Salomea Lehrich 19.02
 Zuzanna Julia Korzec 19.03
 Krzysztof Mikołaj Glajc 19.03
 Gabriela Jadwiga Tora 15.04
 Alan Jan Martinek 17.04
 Jacek Piotr Wituła 17.04
 Lena Anna Bratkowska 17.04
 Iga Hladky 16.07
 Wojciech Kohut
23.07
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   


Dzieci ochrzczone w 2016 roku:

 

IMIĘ I NAZWISKO DATA CHRZTU
Małgorzata Kimszal    
10.01
Maksymilian Sebastian Stoszek
17.01
Kaja Barbara Danel-Kuras
17.01
Jakub Marek Przywara
17.01
Maksymilian Tymoteusz Brunowski
19.01
Ksawery Roman Szypulski
21.02
Natan Jarosław Bratkowski
21.02
Daniel Sebastian Łapiński
21.02
Piotr Sylwester Murzyniak 2.03
Michał Emil Omorczyk
20.03
Kacper Jan Bulcewicz
28.03
Igor Marek Rzechowski
28.03
Julia Oliwia Kulczyk
17.04
Anastazja Sadlok
8.05
Franciszek Łukasz Kluszczyński
15.05
Kacper Dawid Byrtek
10.07
Jakub Eliasz Łoza 12.08
Filip Kacper Chrapek
14.08
Wojciech Remigiusz Buchalik
21.08
Bartłomiej Błażej Dudzik
27.08
Wojciech Andrzej Balcerek
18.09
Jakub Lekacz 23.10
Piotr Pisarski 23.10
Franciszek Brodocz
30.10
Emilia Zgliczyńska
20.11
Aleksander Karas
20.11
Olaf Szindler
26.12
Mia Maria Wieczorek
26.12.
Tymoteusz Bogdański
26.12

 

Dzieci ochrzczone w 2015 roku:

 

IMIĘ I NAZWISKO DATA CHRZTU
Antonina Wychadańczuk 24.01
Lena Błacha
15.02
Alexandra Węglorz 
21.02
Wojciech Kocyan
15.03
Mateusz Dawid
15.03
Maciej Tarogsz 22.03
Bartłomiej Chlubicki
17.04
Wiktor Jabłoński
19.04
Róża Chodnicka 
10.05
Dominika Zeprzałka
16.05
Jagoda Głuch 16.05
Michalina Czaja
18.06
Bartosz Pala  
21.06
Szymon Pudełko
21.06
Jagoda Kawik
30.06
Iwy Niedźwiedź 10.07
Hanna Orlik 
12.07
Paweł Ludwik 
18.07
Hanna Kawulok 
19.07
Lilianna Janduda  
25.07
Emilia Michenko
16.08
Kacper Grzegorzek
23.08
Antoni Fajkis  
5.09
Paweł Duda 
20.09
Igor Kornaś    
20.09
Daniel Porębski
20.09
Karol Wilczek
20.09
Piotr Węglorz 
18.10
Kornelia Bojda   
15.11
Antoni Siekiera  
15.11
Piotr Babiarczyk
15.11
Jan Żur   
15.11
Jadwiga Holeksa 
29.11

 

Dzieci ochrzczone w 2014 roku:

 

IMIĘ I NAZWISKO DATA CHRZTU
Kacper Mikołaj Rogaczewski 25.01
Alicja Stach 22.02
Kamila Marianna Ortega Hernandez 16.03
Filip Tomasz Ciemała 16.03
Wojciech Franciszek Wardas 16.03
Martyna Wiktoria Hladky 30.03
Kacper Rak 5.04
Maria Kasprzyca 21.04
Zofia Weronika Kawulok 21.04
Natalia Macura 27.04
Malwina Anna Wiszczor 27.04
Wit Daniel Fiedor 10.05
Weronika Monika Kluszczyńska 17.05
Jan Michalak 18.05
Krzysztof Piotr Gruda 18.05
Zuzanna Kamila Konicka 24.05
Tymoteusz Remigiusz Kawulok 7.06
Franciszek Kamil Matulski 15.06
Julia Anna Karosek 20.07
Nina Łucja Fajfer 20.07
Marta Leszczorz 20.07
Wanda Maria Herok 20.07
Kuba Wojciech Kołder 2.08
Alex Sztuchlik 2.08
Michał Jan Buchholtz 3.08
Wiktoria Cecylia Brzezina 15.08
Karolina Bąk 17.08
Hubert Stelmarczyk 31.08
Konrad Władysław Bulowski 6.09
Bartłomiej Ksawery Kubik 7.09
Maksymilian Kuciej 20.09
Emilia Julia Zbijowska 21.09
Amelia Łucja Lewandowska 21.09
Maja Rajek 21.09
Leon Henryk Olszar 28.09
Tomasz Marcin Babiarczyk 19.10
Nikola Maria Szczotka 19.10

 

Dzieci ochrzczone w 2013 roku:

 

IMIĘ I NAZWISKO DATA CHRZTU
Kacper Maciej Karpiński 20.01
Mikołaj Mariusz Krysta 20.01
Judyta Otylia Gołembowska 26.01
Konrad Tomasz Kukla 17.02
Michał Kamil Brzózka 17.03
Oliwier Marcin Buchta 1.04
Adam Thomas Pritchard 6.04
Miłosz Adam Jaronicki 28.04
Maja Dorota Nykiel 2.05
Kajetan Krystian Borowicz 5.05
Jan Daniel Fiedor 8.05
Sabina Olga Szczypka 11.05
Ksawier Jakub Staworko 9.06
Hanna Irena Bąk 22.06
Adell Cichy 25.07
Kamil Samuel Łoza 10.08
Ewelina Staniek 18.08
Weronika Maria Sierotowicz 18.08
Sebastian Tlołka 31.08
Maciej Michał Gołuch 15.09
Konrad Jacek Łapiński 15.09
Michał Marek Bardadyn 21.09
Julia Justyna Folwarczny 5.10
Liliana Sara Kawulok 19.10
Mila Gołębiowska 20.10
Nikodem Filip Pasterny 20.10
Paweł Kamil Szczypka 17.11
Zofia Anna Rak 17.11
Nina Klaudia Odziomek 17.11
Maciej Bieńko 17.11
Amelia Świńczyk 23.11
Justyna Julia Odrzywolska 23.11
Wiktor Tomasz Wandzel 26.12
Jakub Jacek Babiarczyk 26.12

 

Dzieci ochrzczone w 2012 roku:

 

IMIĘ I NAZWISKO
DATA CHRZTU
Ksawery Ledworuch 21.01
Mikołaj Cekiera 4.02
Kacper Staś 19.02
Magdalena Gruda 19.02
Kuba Nowiński 10.03
Michał Kosiński 10.03
Aleksander Chrapek 10.03
Laura Kisiała 9.04
Bartłomiej Kimszal 9.04
Zofia Raszka 9.04
Filip Kornaś 15.04
Aleksander Fajfer 15.04
Michał Sierotowicz 3.05
Wanessa Szypulska 19.05
Laura Potasiak 10.06
Magdalena Ryfa 17.06
Anna Wałach 23.06
Filip Raszka 24.06
Wiktoria Danecka 15.07
Otylia Izdebska 15.07
Magdalena Pilorz 11.08
Natan Zawisza 1.09
Filip Sojka 2.09
Szymon Ludwik 8.09
Hubert Chodnicki 9.09
Antoni Wachmeta 16.09
Krzysztof Bardadyn 15.09
Andrzej Kawik 22.09
Julia Karwowska 20.10
Iga Gaszman 20.10
Filip Pala 21.10
Konrad Jabłoński 21.10
Szymon Borowicz
21.10
Przemysław Kohut 28.10
Hanna Tora 11.11
Lena Makowicz 17.11
Milena Czaja 17.11
Nadia Pytlarz 18.11
Lena Lewczyk 18.11
Oliwia Zbijowska 25.11
Zofia Wojaczek 1.12
Aleksandra Zaprzałka 8.12

 

Dzieci ochrzczone w 2011 roku:

 

IMIĘ I NAZWISKO DATA CHRZTU
Laura Malchar 8.01
Kacper Sadlok 8.01
Eliza Sordyl 16.01
Magdalena Martynek 16.01
Maja Kruszka 16.01
Oskar Kubik 22.01
Natasza Poloczek 22.01
Jakub Janas 29.01
Wojciech Herok 29.01
Wojciech Kuciej 20.02
Michał Bieńko 13.03
Wiktoria Chlubicka 9.04
Oliwia Wyrwa 9.04
Dawid Ferfecki 14.05
Alicja Węglorz 22.05
Ewa Nalepa 11.06
Jakub Trzeciak 25.06
Dominik Zbijowski 3.07
Kacper Podżorski 16.07
Klaudia Pocztańska 17.07
Milena Pocztańska 17.07
Lena Gołębiewska 20.08
Hanna Kasprzyca 2108
Daniel Dziadek 21.08
Wojciech Marzec 28.08
Paweł Wajdzik 4.09
Maja Wajdzik 4.09
Milena Wandzel 18.09
Mikołaj Kubala 25.09
Wojciech Konowoł 16.10
Antoni Moskała 16.10
Dawid Rucki 5.11
Michał Bronowski 19.11
Liliana Bul 26.11
Kamil Waszut 17.12
Dominik Wituła 18.12
Jakub Więch 26.12
Mikołaj Lekacz 26.12

 

Dzieci ochrzczone w 2010 roku:

 

IMIĘ I NAZWISKO DATA CHRZTU
Kinga Macura 17.01
Maria Bąba 17.01
Maksymilian Olszowski 17.01
Mikołaj Adamczyk 17.01
Emilia Żur 22.01
Kaja Gruszczyk 23.01
Krystian Jasiński 6.02
Dawid Wasilewski 21.02
Joanna Zgolak 21.03
Nadia Jąkała 27.03
Jakub Bronowski 27.03
Jakub Rojak 5.04
Michał Bobola 22.02
Anna Gruda 16.05
Michał Pszczółka 12.06
Jakub Ogórek 13.06
Amelia Leszczorz 20.06
Aleksandra Ciempka 14.08
Alicja Wilk 15.08
Julia Junczewska 22.08
Nikola Zawisza 22.08
Magdalena Dziadek 29.08
Wiktoria Dzwigała 29.08
Emilia Sojka 12.09
Jakub Klemiński 18.09
Maksymilian Glet 25.09
Sebastian Zaprzałka 23.10
Michelle Kaczmarek 24.10
Przemysław Gilek 24.10
Oliwier Graczykowski 6.11
Alicja Hałgas 20.11
Nadia Kwaśny 20.11
Hanna Holondra 21.11
Gabriela Stawowiak 21.11
Mateusz Gołuch 21.11
Oliwia Stelmarczyk 5.12
Jakub Grabowski 12.12
Dominik Suder 12.12
Martyna Pawlus 12.12
Adam Stopa 15.12
Zuzanna Niemiec 26.12
Kamil Szczotka 26.12

 

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30; 16.30

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa