Proboszczowie:

ks. Zbigniew Macura od 04. 10. 2014 r. – obecny proboszcz

ks. Piotr Kocur od 27. 03. 1994 r. – 04. 10. 2014 r.

ks. Stanisław Sinka od 25. 08. 1992 r. do 27. 03. 1994 r.

ks. Jan Piontek od 09. 11. 1991 r. do 25. 08. 1992 r.

 

 

 

Wikariusze:

ks. Przemysław Guzior od 26. 08. 2015 r. - obecny wikariusz

ks. Marcin Pomper od 28. 08. 2011 r. do 26. 08. 2015 r.

ks. Dariusz Kocan od 28. 08. 2009 r. do 28. 08. 2011 r.

ks. Przemysław Sawa od 28. 08. 2005 r. do 28. 08. 2009 r.

ks. Sławomir Granieczny od 29. 08. 2004 r. do 28. 08. 2005 r.

ks. Lechosław Waleczek od 29. 08. 2002 r. do 29. 08. 2004 r.

ks. Bogusław Kaleta od 25. 08. 1997 r. do 29. 08. 2002 r.

ks. Adam Domoń od 25. 08. 1995 r. do 25. 08. 1997 r.

ks. Zbigniew Macura od 25. 08. 1992 r. do 25. 08. 1995 r.

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30; 16.30

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa