III Niedziela zwykła, dnia 21 stycznia 2024 r.

1. Zapraszamy na nieszpory kolędowe o g. 16.
    Dzisiejsza niedziela przeżywana jest jako niedziela Słowa Bożego pod hasłem „Trwajcie w moim Słowie”. Zachęcamy do codziennej lektury Pisma św. Wszystkich, którzy pragną odpowiedzieć na to wezwanie zapraszamy też na spotkanie Kręgu Biblijnego w kawiarence w IV piątki miesiąca po wieczornej Mszy św. Kolejne spotkanie będzie właśnie w najbliższy piątek.
  2. Na pozostałe spotkania formacyjne zapraszamy: - we wtorek o g. 19 – wspólnotę św. Bogurodzicy, w piątek po wieczornej Mszy św. – młodzieżową wspólnotę Effatha i Krąg Biblijny;
    w sobotę po rannej Mszy św. – Apostolat Maryjny.
  3. Do środy trwa Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Centralne nabożeństwo ekumeniczne w naszej diecezji odbędzie się w poniedziałek o g. 18 w kościele św. Elżbiety w Cieszynie.
  4. Liturgiczne obchody tygodnia: w środę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, w czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w piątek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  5. Zakończyły się odwiedziny duszpasterskie naszych rodzin. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim osobom i rodzinom, które przyjęły kapłana i ministrantów. Za wspólną modlitwę, przyjęcie błogosławieństwa Bożego dla swego domu, rozmowy, świadectwo waszej wiary, zainteresowanie życiem parafii, gościnność, ofiary z tej okazji składane – Bóg zapłać.
  6. W sobotę wyjazd na wycieczkę dzieci uczestników rorat. Szczegółowe informacje
    u ks. Mikołaja i p. katechetki.
    Dzieci, które budowały na konkurs stajenki, mogą już zabierać do domu swoje prace.
  7. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o g. 11,30 śpiewał będzie chór „Dzwon” z Chybia,
    a po Mszy zaprezentuje koncert kolędowy.
    Serdecznie zapraszamy.

Dziękujemy za dziś składane ofiary na pokrycie kosztów ogrzewania.
Bóg zapłać
mieszkańcom ul. G. Bór 6 za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 7.