Niedziela Chrztu Pańskiego, dnia 7 stycznia 2024 r.

1. Zapraszamy na nieszpory kolędowe o g. 16.
  2. Spotkania formacyjne w tym tygodniu mają:
    we wtorek o g. 19 – wspólnota św. Bogurodzicy,
    w piątek po wieczornej Mszy św. – młodzieżowa wspólnota Effatha oraz wspólnota mężczyzn św. Józefa,
    w sobotę o g. 10 – schola dziecięco-młodzieżowa.
  3. Trwają odwiedziny duszpasterskie naszych rodzin. Przedstawicieli odwiedzanych rodzin zapraszamy w danym dniu do modlitwy w ich intencji podczas porannych Mszy św. W zakrystii osoby, które nie mogą przyjąć w wyznaczonym terminie odwiedzin, mogą wpisywać się jeszcze na kolędę dodatkową w dniu 20 stycznia.
  4. Dziękujemy dzieciom – kolędnikom misyjnym i p. Dorocie, która ich przygotowała i przeprowadziła tę akcję oraz wszystkim, którzy przyjęli do swych domów kolędników i wsparli ofiarą potrzebujące dzieci w Kolumbii.
    Misyjna Jutrzenka z parafii św. Piotra i Pawła w Skoczowie zaprasza na przedstawienie Jasełek w Sali pod Pegazem 13 i 14 stycznia; dochód z biletów będzie przeznaczony na akcję Kolędników Misyjnych (szczegóły na plakacie).
  5. Bóg zapłać mieszkańcom ul. G. Bór 4 za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 5.
    Składamy podziękowanie wszystkim osobom, które włączyły się w akcję „Paczuszka dla maluszka” i pomogły podopiecznym Domu Pomocy Społecznej ss. Służebniczek w Skoczowie.

6. Dzieci – gorliwych uczestników rorat prosimy o potwierdzanie na liście w zakrystii chęci udziału w nagrodzie – wycieczce, którą planujemy w sobotę 27 stycznia.
  7. Zapraszamy dziś do kawiarenki parafialnej po Mszy św. o g. 9,30. Od tego tygodnia także czynna jest biblioteka parafialna we wtorki po wieczornej Mszy św.
    W okresie kolędowym i w czasie ferii kancelaria parafialna będzie czynna tylko bezpośrednio po Mszy św. w tygodniu.