Niedziela Św. Rodziny, dnia 31 grudnia 2023 r.

1. Dziś zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie Starego Roku o g. 16. Po nabożeństwie Msza św. za parafian ze sprawozdaniem duszpasterskim i podziękowaniem wszystkim zaangażowanym w życie naszej parafii.
  2. Jutro w poniedziałek kończy się oktawa Bożego Narodzenia obchodem uroczystości św. Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to także Dzień Modlitwy o pokój na świecie. Jest to święto nakazane - zapraszamy do udziału we Mszy św. według porządku niedzielnego. O g. 16 – nieszpory z modlitwą o pokój.
  3. We wtorek zapraszamy na comiesięczną Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie o g. 19.
    W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca; zapraszamy do modlitwy za powołanych do służby Bożej i o nowe powołania oraz do uczczenia Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz do udziału w adoracji całodziennej Najświętszego Sakramentu. Nie będzie wyjątkowo adoracji nocnej. Na wieczorną Mszę św. zapraszamy dzieci i młodzież, wcześniej od g. 16 dla nich Spowiedź św., po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  4. W sobotę – uroczystość Objawienia Pańskiego; w całym Kościele to dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. Modlimy się w tym dniu za ks. bp Romana Pindla w 10 rocznicę jego ingresu do katedry bielskiej. Zapraszamy na Msze św. według porządku niedzielnego. Przed ranną Mszą św. o g. 6,30 czcicieli Matki Bożej zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w duchu fatimskim; na Mszę św. o g. 11,30 zapraszamy szczególnie dzieci (prosimy, by zaopatrzyć się w korony i ustawić się przed Mszą przed głównym wejściem do uroczystej procesji). W tym dniu skoczowska Akcja Katolicka organizuje Orszak Trzech Króli – początek na Rynku skoczowskim o g. 14.
  5. Trwają odwiedziny duszpasterskie naszych rodzin. Codziennie modlimy się podczas Mszy św. za rodziny, które w danym dniu odwiedzamy.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.
  7. Bóg zapłać mieszkańcom ul. G. Bór 3 za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. W najbliższy piątek prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 4.
    Jeszcze do piątku można włączyć się w akcję „Paczuszka dla maluszka”.
  8. Dzieci – gorliwych uczestników rorat prosimy o potwierdzanie na liście w zakrystii chęci udziału w nagrodzie – wycieczce, którą planujemy w sobotę 27 stycznia.