XVI Niedziela zwykła, dnia 21 lipca 2024 r.

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej,
    kawiarenka parafialna
    czynna jest po Mszy św. o g. 9,30, biblioteka parafialna – we wtorek po Mszy św.

2. Zakończyły się igrzyska dziecięce Kid’s Games w Skoczowie. Dziękujemy uczestnikom, prowadzącym i wspierającym to dzieło, które kolejny raz współorganizowała nasza parafia.
  3. Obchody liturgiczne tygodnia:
    - w poniedziałek – święto św. Marii Magdaleny;
    - we wtorek – święto św. Brygidy, patronki Europy;
    - w środę – wspomnienie św. Kingi;
    - w czwartek – święto św. Jakuba Apostoła;
    - w piątek – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.
  4. W sobotę po wieczornej Mszy św. i w przyszłą niedzielę po Mszach św będziemy błogosławić pojazdy i kierowców w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa. Kierowców jak w poprzednich latach zachęcamy, by z tej okazji włączyli się w akcję MIVA Polska wspierając dzieło zakupu dla polskich misjonarzy środków transportu.

W przyszłą niedzielę będziemy też gościć s. Katarzynę Kociołek ze zgromadzenia Córek Bożej Miłości, misjonarkę z Boliwii, która na każdej Mszy św. podzieli się z nami swoim powołaniem i osobiście podziękuje za składane ofiary podczas październikowych kiermaszy misyjnych.

1. Dziękujemy mieszkańcom ul. Górny Bór 7 za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty,
    w tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 8b G. Bór domy prywatne.
    Dziękujemy za dziś składane ofiary na inwestycyjne potrzeby naszej parafii.