XIII Niedziela zwykła, dnia 30 czerwca 2024 r.

1. Obchody liturgiczne tygodnia: w środę – święto św. Tomasza Apostoła, w sobotę wspomnienie św. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  2. We wtorek zapraszamy wraz ze wspólnotą św. Bogurodzicy na comiesięczną Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Początek spotkania modlitewnego o g. 19, Msza św. o g. 19,30, po niej adoracja i modlitwy wstawiennicze.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do odnowienia życia sakramentalnego, okazja do Spowiedzi św. codziennie pół godziny przed Mszą św., a w czwartek i w piątek (dla dzieci i młodzieży) od g. 16. W czwartek zapraszamy do modlitwy o nowe powołania do służby Bożej, w piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa – po rannej Mszy św. nabożeństwo do Bożego Serca, a przed wieczorną Mszą św. – nabożeństwo ku czci Przenajdroższej Krwi Pana Jezusa; w piątek zachęcamy też do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu – w tym dniu adoracja całodzienna i całonocna od g. 20. W sobotę na g. 6,15 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi - różaniec fatimski i Mszę św. wynagradzającą. W sobotę od g. 8 – odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, prosimy zgłaszać chorych z zakrystii.
  4. Jest jeszcze parę wolnych miejsc na pielgrzymkę do sanktuariów na Kujawach, informacje i zapisy w zakrystii.
  5. Do 16 lipca – zapisy na pielgrzymkę Apostolatu Maryjnego na Jasną Górę. (zapisy przyjmuje p. Maria pod nr tel. 605 897 243).
  6. W gablotce są informacje o pielgrzymce do Fatimy (15-23 lutego 2025 r.), zapisy u ks. Mikołaja.
  7. W gablotce jest też plakat zapowiadający cykl koncertów organowych w kościołach ziemi cieszyńskiej, m.in. będą dwa koncerty w naszym kościele – 24 sierpnia i 12 października. Już dziś zapraszamy.
  8. Bóg zapłać za ofiary ub. niedzieli na organizację igrzysk dziecięcych „Kid’s Games”. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby diecezji i sądu biskupiego.
    Dziękujemy mieszkańcom ul. Górny Bór 4 za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty,
    w tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 5.