Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Św. Rodziny, dnia 31 grudnia 2023 r.

 

 1. Dziś zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie Starego Roku o g. 16. Po nabożeństwie Msza św. za parafian ze sprawozdaniem duszpasterskim i podziękowaniem wszystkim zaangażowanym w życie naszej parafii.
 2. Jutro w poniedziałek kończy się oktawa Bożego Narodzenia obchodem uroczystości św. Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to także Dzień Modlitwy o pokój na świecie. Jest to święto nakazane - zapraszamy do udziału we Mszy św. według porządku niedzielnego. O g. 16 – nieszpory z modlitwą o pokój.
 3. We wtorek zapraszamy na comiesięczną Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie o g. 19.
  W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca; zapraszamy do modlitwy za powołanych do służby Bożej i o nowe powołania oraz do uczczenia Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz do udziału w adoracji całodziennej Najświętszego Sakramentu. Nie będzie wyjątkowo adoracji nocnej. Na wieczorną Mszę św. zapraszamy dzieci i młodzież, wcześniej od g. 16 dla nich Spowiedź św., po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
 4. W sobotę – uroczystość Objawienia Pańskiego; w całym Kościele to dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. Modlimy się w tym dniu za ks. bp Romana Pindla w 10 rocznicę jego ingresu do katedry bielskiej. Zapraszamy na Msze św. według porządku niedzielnego. Przed ranną Mszą św. o g. 6,30 czcicieli Matki Bożej zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w duchu fatimskim; na Mszę św. o g. 11,30 zapraszamy szczególnie dzieci (prosimy, by zaopatrzyć się w korony i ustawić się przed Mszą przed głównym wejściem do uroczystej procesji). W tym dniu skoczowska Akcja Katolicka organizuje Orszak Trzech Króli – początek na Rynku skoczowskim o g. 14.
 5. Trwają odwiedziny duszpasterskie naszych rodzin. Codziennie modlimy się podczas Mszy św. za rodziny, które w danym dniu odwiedzamy.
 6. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.
 7. Bóg zapłać mieszkańcom ul. G. Bór 3 za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. W najbliższy piątek prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 4.
  Jeszcze do piątku można włączyć się w akcję „Paczuszka dla maluszka”.
 8. Dzieci – gorliwych uczestników rorat prosimy o potwierdzanie na liście w zakrystii chęci udziału w nagrodzie – wycieczce, którą planujemy w sobotę 27 stycznia.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa