XXVI Niedziela zwykła, dnia 25 września 2022 r.

1. Msza św. wieczorna - o g. 16,30. Przedtem o g. 16 zapraszamy na nieszpory.
  2. Obchody liturgiczne tygodnia:
    - we wtorek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, w środę - św. Wacława; - w czwartek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;
    - w piątek – wspomnienie św. Hieronima, a w sobotę – św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  1. Na spotkania formacyjne zapraszamy w tym tygodniu: w czwartek - wspólnotę Apostolstwa Dobrej Śmierci (o g. 16,20 nabożeństwo i Msza św. w ich intencjach); w piątek o g. 18 – młodzieżową wspólnotę Effatha; w sobotę o g. 9 – służbę liturgiczną, o g. 10 – scholę dziecięco-młodzieżową.

4.W sobotę 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe – w tygodniu zapraszamy na g. 16,30, a w niedzielę n g. 16,00. Jest to także I sobota miesiąca – zapraszamy na nabożeństwo i różaniec fatimski o g. 6,15 oraz na Mszę św. wynagradzającą o g. 7. Od g. 8 będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną. Prosimy chorych zgłaszać w zakrystii.

5.Wieczorną Mszą św. w sobotę rozpoczynamy Misje św. w naszej parafii. Będą je prowadzili ojcowie redemptoryści z Lublina o. Andrzej Mikuć i o. Grzegorz Lachowicz. Prosimy dla nich dar Ducha Św., dla całej parafii prosimy w tych dniach o owocne przeżycie tych szczególnych dni Bożej łaski i odnowy. Szczegółowy program Misji jest w folderach, które prosimy udostępniać i docierać z zaproszeniem do innych.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Międzyświecia, w najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 3.

1. Zaproszenia: - do parafii Wszystkich Świętych w Górkach na następujące wydarzenia w ramach Tygodnia z Ewangelią: w niedzielę – koncert organowy, w poniedziałek – koncert ewangelizacyjny dla młodzieży; we wtorek – Msza św. z modlitwą o uzdrowienia, w środę – Seminarium Odnowy Wiary (wszystkie o g. 18,30);
    - do Chybia, gdzie wspólnota Zacheusz-Chybie będzie prowadzić kurs Nowe Życie w dniach 14-16 października (szczegóły na plakacie).