Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XXII Niedziela zwykła, dnia 29 sierpnia 2021 r.

  1. W środę 1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Uczniów, nauczycieli, rodziców zapraszamy na Mszę św. inaugurującą ten czas w piątek o g. 17. Pierwszoklasistów prosimy o przyniesienie tornistrów z przyborami szkolnymi do pobłogosławienia.
  1. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź św.: dla uczniów kl. V, VI i VII w czwartek od g. 16, dla kl. IV, VIII i młodzieży – w piątek od g. 16, dla dorosłych codziennie pół godziny przed Mszą św. Wszystkich zachęcamy do odnowienia życia sakramentalnego, do udziału w nabożeństwach i przyjęcia Komunii wynagradzającej. W piątek całodzienna adoracja, a także całonocna z piątku na sobotę od g. 20. Zapraszamy. W sobotę od g. 8 – odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Prosimy chorych zgłosić w zakrystii.
  1. W piątek po wieczornej Mszy św. – spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania z 1 kl. ponadpodstawowej. Pierwsze spotkanie dla kandydatów z kl. VIII będzie w przyszły piątek. Jeszcze w tym tygodniu można zgłaszać dzieci do przygotowania do I Komunii św. w naszej parafii – w zakrystii są deklaracje zgłoszenia i lista spotkań indywidualnych z duszpasterzem.
  1. Od środy będą w tygodniu dwie Msze św. – o g. 7 i 17. Kancelaria parafialna od tego tygodnia będzie czynna w zwykłych godzinach. Od tego tygodnia w godzinach kancelaryjnych będzie można rezerwować intencje mszalne na przyszły rok. Od przyszłej niedzieli Msza św. popołudniowa będzie o g. 16,30, przedtem o g. 16 – nieszpory.
  2. Trwają zapisy na kurs – rekolekcje „Nowe Życie”, które będzie prowadzone w naszej parafii w dniach 1 – 3 października przez Szkołę Nowej Ewangelizacji Zacheusz i wspólnotę św. Bogurodzicy. Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej.
  1. Bóg zapłać mieszkańcom ul. G. Bór 4 za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 5.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa