Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XIII Niedziela zwykła, dnia 27 czerwca 2021 r.

  1. W okresie wakacyjnym w poniedziałek i w środę Msza św. będzie tylko rano o g. 7. W tych dniach nie będzie adoracji ani Mszy św. popołudniowej, a nabożeństwo czerwcowe będzie po rannej Mszy św. We wtorki (za wyjątkiem najbliższego) i w czwartki Msze św. będą tylko o g. 17 (w tych dniach nie będzie rannej Mszy św.). W piątki i soboty -  2 Msze o g. 7 i 17. Adoracja od g. 15 - we wtorki, czwartki, piątki i soboty. Kancelaria parafialna czynna będzie w okresie wakacyjnym bezpośrednio po Mszy św. w tygodniu.
  2. We wtorek przypada uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła - dzień szczególnej modlitwy za Ojca św. i cały Kościół. Zapraszamy na Msze św. o g. 7, 9 i 17.
  3. W tym tygodniu przypadają też: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Modlimy się o dar nowych powołań do służby w kapłaństwie, życiu zakonnym i posługi misyjnej, czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa i oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Pannie. Zachęcamy do odnowienia życia , do udziału w nabożeństwach, Mszach, ofiarowaniu Komunii św. wynagradzającej oraz do udziału w adoracji Najświętszego Sakramentu. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed Mszą św., a w czwartek i piątek od g. 16.
  4. W sobotę od g. 8 udamy się z posługą sakramentalną do chorych, których prosimy zgłosić w zakrystii.
  5. Rozpoczęły się zgłoszenia dzieci na przygotowanie do I Komunii św. Rodziców, którzy pragną przygotowywać swoje dzieci do I Komunii św. w naszej parafii, prosimy o odbieranie w zakrystii deklaracji zgłoszenia dziecka i wybranie terminu pierwszego indywidualnego spotkania z duszpasterzem.
  6. Bóg zapłać mieszkańcom ul. Morcinka 23 za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 24. Dziękujemy za ofiary (5409 zł) ub. niedzieli na wyposażenie kościoła w organy.
    Dziś po Mszach św. do puszek będą zbierane ofiary na pomoc w zorganizowaniu kolejnych igrzysk dziecięcych w Skoczowie „Kid’s Games”. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby diecezji i sądu biskupiego.
  7. Od przyszłej niedzieli będzie można wypożyczać książki z naszej biblioteki parafialnej. Biblioteka będzie czynna w niedzielę od g. 10,30 do 11,30.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa