Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Wielkanocna, dnia 2 maja 2021 r.

 1. Dziś w o g. 16,00 – nabożeństwo majowe. Na nabożeństwa majowe w tygodniu zapraszamy przed wieczorną Mszą św. o g. 17.
 2. W poniedziałek 3 maja w Narodowe Święto Konstytucji obchodzić będziemy uroczystość NMP Królowej Polski, patronki naszej Ojczyzny. Msze św. będą w porządku niedzielnym. O g. 11,30 Msza św. w intencji Ojczyzny oraz za naszych maturzystów. Na g. 16 zapraszamy na nabożeństwo majowe z odnowieniem ślubów jasnogórskich narodu polskiego.
 3. We wtorek - wspomnienie św. Floriana, patrona m.in. strażaków; w tym dniu zapraszamy na g. 19 na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.
 4. W czwartek – święto apostołów Filipa i Jakuba. Jest to pierwszy czwartek miesiąca – modlimy się o nowe powołania do służby Bożej.
 5. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do odnowienia życia sakramentalnego. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży od g. 16. Po rannej Mszy św. – nabożeństwo do Bożego Serca i całodzienna adoracja, na nabożeństwo majowe i Mszę o g. 17 zapraszamy dzieci i młodzież, kandydatów do Bierzmowania, po Mszy w domu spotkań – spotkanie dla kandydatów.
 6. W sobotę – uroczystość św. Stanisława patrona Polski.
  W tym dniu ks. Biskup udzieli święceń diakonatu alumnom naszej diecezji, których obejmujemy naszą modlitwą.
  W tym dniu w naszej parafii rozpoczynamy uroczystości I Komunii św. Miejsca w kościele podczas Mszy św. o g. 12 i 14 będą tylko dla rodziców i dzieci komunijnych. Spowiedź i próby liturgii – w czwartek i w piątek o g. 18.
 7. W sobotę 8 maja zapraszamy parafian do włączenia się do Nieustającej Modlitwy za Ojczyznę. Modlić się można w dowolnym miejscu i o zadeklarowanej godzinie. Deklarować się można dziś po każdej Mszy św. przy stoliku na zewnątrz kościoła.
 8. Bóg zapłać mieszkańcom Morcinka 7 za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu (w piątek wieczorem ok. g. 19) zapraszamy do sprzątania mieszkańców ul. Morcinka 9 i 18 oraz rodziców dzieci komunijnych.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa