Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

XIII Niedziela zwykła, dnia 28 czerwca 2020 r.

  1. W poniedziałek obchodzić będziemy uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła. Zachęcamy do udziału we Mszy św. i modlitwy w intencji Ojca św. i całego Kościoła. Msze św. w naszym kościele o g. 7, 9 i 17. Podczas Mszy św. o g. 17 ks. biskup Piotr Greger udzieli kandydatom naszej parafii sakramentu Bierzmowania. Kandydatów do Bierzmowania obejmujemy naszą modlitwą.
  2. We wtorek o g. 17 zapraszamy na ostatnie nabożeństwo czerwcowe. Przedłużeniem kultu do Serca Pana Jezusa jest w lipcu oddawanie czci Najdroższej Krwi Pana Jezusa. W naszym kościele litanie do Krwi Najdroższej Jezusa będziemy odmawiać w każdy piątek lipca na zakończenie adoracji przed wieczorną Mszą św.
  3. Od wtorku w tygodniu będzie wakacyjny porządek Mszy św.: we wtorki i czwartki Msza św. o g. 17, w środę o g. 7 (w tym dniu nie będzie Koronki i adoracji o g. 15), w piątki i soboty 2 Msze św. o g. 7 i 17.
  4. We wtorek o g. 19 zapraszamy wspólnotę św. Bogurodzicy na Mszę św.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do odnowienia życia sakramentalnego, do udziału w nabożeństwach, przystąpienia do Spowiedzi św., przyjęcia Komunii św. wynagradzającej. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed nabożeństwem. W piątek zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu (Chętnych do zadeklarowania stałej godziny adoracji Najświętszego Sakramentu w pierwsze piątki miesiąca prosimy o zapisy na liście w zakrystii). W sobotę od g. 8 udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Prosimy zgłosić chorych w zakrystii.
  6. Rozpoczęły się indywidualne spotkania rozpoczynające przygotowanie do przyszłorocznej I Komunii św. Prosimy, aby rodzice, którzy chcą przygotowywać swe dzieci do I Komunii św. w naszej parafii, zabrali z zakrystii deklaracje zgłoszenia dziecka i uzgodnili termin spotkania.
  7. W dniu 11 lipca w sobotę odbędzie się autokarowa pielgrzymka do Częstochowy organizowana przez słuchaczy Radia Maryja. Wyjazd o g. 9,30 ze starego targowiska w Skoczowie. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału. Zapisy pod nr telefonu 500 801 110 (p. Grażyna Kłaczkowska).
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Morcinka 24. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania mieszkańców ul. Morcinka 26.
  9. Dziękujemy za ofiary ub. niedzieli na potrzeby inwestycyjne. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby diecezji i sądu biskupiego. Po Mszy św. do puszek można będzie składać ofiarę na organizację igrzysk dziecięcych „Kid’s Games”.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa