Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Wielkiego Postu, dnia 22 marca 2020 r.

  1. W związku z ogłoszeniem dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. i pozostałymi zarządzeniami ks. Biskupa zachęcamy jedynie do duchowego łączenia się ze sprawowaną w  naszej świątyni Eucharystią poprzez internetową transmisję on-line. W ciągu dnia w tygodniu kościół jest otwarty. Zachęcamy do osobistej modlitwy, adoracji Najświętszego Sakramentu, korzystania z  sakramentu pokuty, przyjmowania Komunii św. lub namaszczenia chorych podczas dyżurów kapłanów w tygodniu  w g. 8 - 9 i 15 - 16, a także do rozmowy duszpasterskiej po telefonicznym uzgodnieniu. Codziennie o g.  20,30 prosimy o modlitwę różańcową w naszych domach w łączności z kapłanami modlącymi się w kościele. Modlitwa ta również  jest transmitowana na stronie internetowej, podobnie jak rozważania Drogi Krzyżowej w piątek o g. 19,30, natomiast na parafialnym profilu fb można włączyć się do wspólnej modlitwy lectio divina we wtorek o g. 19.
  2. Dziękujemy za każdą modlitwę i świadectwo wiary, tęsknoty za Jezusem eucharystycznym, za wzajemne wspieranie się, otaczanie opieką najbardziej potrzebujących.
  3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Międzyświecia z ul. Berberysów. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła mieszkańców ul. Morcinka 3.

Dziękujemy za ofiary  na wykonanie ostatnich 3 stacji Drogi Krzyżowej oraz na inwestycyjne i bieżące potrzeby parafii składane indywidualnie i na konto parafialne.


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa