Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela zwykła, dnia 26 stycznia 2020 r.

 1. Dziś ostatnie nieszpory kolędowe o g. 16. Zapraszamy do licznego udziału.
 2. Od tego tygodnia Msze św. w tygodniu będą ponownie codziennie o g. 7 i 17, a kancelaria parafialna będzie czynna w zwykłych godzinach (oprócz wtorku i środy – w te dni – tylko bezpośrednio po Mszy św.).
 1. We wtorek o g. 19 zapraszamy na spotkanie formacyjno-modlitewne wspólnoty św. Bogurodzicy, w czwartek o g. 16,20 nabożeństwo i o g. 17 Msza św. dla Apostolstwa Dobrej Śmierci, w piątek o g. 18 – Alfa dla młodych. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy czcicieli Matki Bożej na Mszę św. o g. 7 i nabożeństwo fatimskie. W sobotę też od g. 8 będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną. Prosimy zgłosić chorych w zakrystii.
 1. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl rozważań związanych z przyjściem na świat Zbawiciela. W tym dniu zwanym też świętem Matki Bożej Gromnicznej błogosławimy świece – gromnice. Proszę przynieść świecie z okapnikami, a dzieci przygotowujące się do I Komunii z rodzicami zapraszamy na g. 11,30.
 1. W sobotę 8 lutego wyjeżdżamy na wraz z dziećmi – gorliwymi uczestnikami rorat na wycieczkę do Wadowic, miejsca urodzenia św. Jana Pawła II. Wyjazd będzie o g. 8,20 z parkingu przy b. Tesco, dzieci jadą gratis, opiekunowie wpłacają po 20 zł w autobusie za bilet do muzeum. Dorosłych opiekunów proszę o potwierdzenie wyjazdu do przyszłej niedzieli.
 1. Zaproszenia:
  - w sobotę 15 lutego - bezalkoholowy bal karnawałowy w sali naszego domu spotkań (informacje o zapisach w gablotce i na stronie internetowej);
  - 3-dniowa pielgrzymka do sanktuariów Mazur i Warmii w dniach 22-24 czerwca (szczegóły na plakacie, zapisy w zakrystii);
  - kurs „Nowe Życie” w dniach 27-29 marca w naszej parafii (informacje o zapisach na plakatach i na stronie internetowej).
 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty i nakładki na ławki mieszkańcom ul. Morcinka 36. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła mieszkańców ul. Górny Bór 3.
  Dziękujemy za ofiary ub. niedziela  na pokrycie kosztów ogrzewania. W przyszłą niedzielę – kolekta na zakony kontemplacyjne.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa