Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela zwykła, dnia 19 stycznia 2020 r.

 1. Dziś nie będzie nieszporów kolędowych. Zapraszamy natomiast na koncert kolędowy chóru Akademii Techniczno-Humanistycznej z Bielska-Białej pod dyrekcja prof. Jana Borowskiego
 2. Zakończyły się odwiedziny kolędowe naszych rodzin. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom i rodzinom, które otworzyły drzwi swoich mieszkań i serc na Boże błogosławieństwo, dziękujemy za wspólna modlitwę i rozmowę z duszpasterzem, za uwagi dotyczące życia parafialnego, za życzliwość, gościnność, za ofiary składane z tej okazji dla służby liturgicznej i na potrzeby parafii, szczególnie na kolejne stacje Drogi Krzyżowej. Bóg zapłać!
 3. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Ojcowie dominikanie z Ustronia-Hermanic, zapraszają w ramach tygodnia ekumenicznego na spotkanie z Jerzym Marcolem, dyrektorem Misyjnego Towarzystwa Biblijnego. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek o godz.19-tej i będzie dotyczyło chrześcijańskiej misji wśród Romów na Ukrainie i Słowacji. Serdecznie zapraszamy!
 4. We wtorek o g. 19 w Sali domu spotkań – zapraszamy na spotkanie formacyjno-modlitewne wspólnoty św. Bogurodzicy. We wtorek wspominamy w liturgii św. Agnieszkę (w tym dniu modlimy się za babcie), w piątek – św. Franciszka Salezego, sobotę -  święto Nawrócenia św. Pawła.
 5. Zaproszenia:
  - Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie realizuje projekt, w ramach którego zaprasza mieszkańców Górnego Boru na spotkanie dla seniorów w poniedziałek 20 I o g. 15 w naszym domu spotkań (więcej informacji na plakacie).

- W sobotę 15 lutego zapraszamy wraz ze Szkołą Tańca „Elitan” na bezalkoholowy bal karnawałowy w sali naszego domu spotkań. Szczegóły i informacje o zapisach  (pod nr 692-535-066) w gablotce i na stronie internetowej;
- Nasza parafia organizuje 3-dniową pielgrzymkę do sanktuariów Mazur i Warmii (m.in. Święta Lipka, Gietrzwałd, Stoczek Klasztorny) w dniach 22-24 czerwca. Przewidywany koszt 400 zł. Szczegóły i zapisy z wpłatą zaliczki (200 zł) w zakrystii.
- w dniach 27-29 marca w naszej parafii wspólnota i SNE Zacheusz z naszą wspólnota św. Bogurodzicy będą prowadzić ewangelizacyjny kurs „Nowe Życie”. Szczegółowe informacje o zapisach na plakatach i na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

 1. ks. wikaremu Przemkowi, paniom katechetkom, wolontariuszom i ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie za przygotowanie i przeprowadzenie dla dzieci Tygodnia z Panem Bogiem.
  Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty i nakładki na ławki mieszkańcom ul. Morcinka 34. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła mieszkańców ul. Morcinka 36.

  Dziękujemy za ofiary ub. niedzieli na organizację Tygodnia z Panem Bogiem (2072,33 zł) i za dzisiejsze  ofiary na pokrycie kosztów ogrzewania.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa