Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Objawienia Pańskiego, dnia 6 stycznia 2019 r.

  1. Dziś o 13,45 spod naszego kościoła wyruszy „niebieska” część skoczowskiego Orszaku Trzech Króli. Zapraszamy całe rodziny do licznego udziału, wspólnego kolędowania wraz z orkiestrą dętą i oddania na Rynku skoczowskim hołdu nowo Narodzonemu Jezusowi. (prosimy o niebieskie akcenty ubrań – korony otrzymamy przy kościele)
  1. We wtorek wraz ze wspólnotą św. Bogurodzicy zapraszamy na comiesięczną Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Zawiązanie wspólnoty o g. 19, o g. 19,30 – Msza św., adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy wstawiennicze.
  1. Od następnego wtorku 15 stycznia w sali domu spotkań (dawnej kaplicy) będzie prowadzony przez naszą wspólnotę kurs Alfa – cykl 10 cotygodniowych spotkań sensu życia, Boga, wiary. Każde spotkanie będzie składać się z kolacji, konferencji i rozmów w małych grupach. Na uroczystą kolację rozpoczynającą kurs zapraszamy we wtorek 15 stycznia o g. 19.
  1. Trwają duszpasterskie odwiedziny kolędowe naszych rodzin. Plan odwiedzin duszpasterskich naszych rodzin jest w gablotce i na stronie parafialnej. Zachęcamy przedstawicieli rodzin do udziału we Mszy św. w dniu ich kolędy i przyjęcia Komunii św. w intencji swoich rodzin. W okresie kolędowym – kancelaria parafialna będzie czynna tylko bezpośrednio po Mszy św.
  1. W sobotę po rannej Mszy św. zapraszamy członków Apostolatu Maryjnego na spotkanie do salki pod probostwem.
  1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny obchód okresu Bożego Narodzenia.
  1. Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kwiaty i dekoracje świąteczną mieszkańcom ul. Górny Bór 3. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 4.
  2. Dziękuję za składane dziś ofiary na misje, dziękujemy także rodzinom, które przyjęły w swych domach kolędników misyjnych i za ich ofiary (1946 zł). Dziś po Mszy św. można także jeszcze włączyć się akcję kolędników misyjnych przez ofiarę do puszek na pomoc dzieciom w Rwandzie i Burundi.
  1. W sobotę 26 stycznia udajemy się na wycieczkę – kulig z dziećmi, gorliwymi uczestnikami rorat. Prosimy rodziców, by w zakrystii potwierdzili na liście udział dziecka i opiekę.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa