Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

Ogłoszenia duszpasterskie

I Niedziela Wielkiego Postu, dnia 18 lutego 2018 r.

 1. Dziś o g. 15,45 pierwsze nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, które w tym roku będzie wyjaśniać tajemnicę Kościoła. Zapraszamy do licznego udziału.
 2. Na nabożeństwa Drogi Krzyżowej zapraszamy: dzieci - w czwartek o g. 17, młodzież i dorosłych - w piątek po Mszy św. o g. 17.
 3. Spotkania formacyjne: we wtorek o g. 19 – spotkanie formacyjne wspólnoty św. Bogurodzicy, w środę o g. 19 na Mszę św. zapraszamy wspólnotę Matek w Modlitwie; w czwartek na nabożeństwo o g. 16,20 i na Mszę św. zapraszamy członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, w piątek po nabożeństwie Drogi Krzyżowej – spotkanie młodzieżowej wspólnoty „Effatha”, a w sobotę o g. 10,30 – dziecięcej scholi przy oratorium (spotkanie Apostolatu Maryjnego jest przesunięte na sobotę 10 marca).
 4. W przyszłą niedzielę wspomagamy modlitwą i ofiarą do puszek dzieci Afryki w dziele misyjnym Kościoła „Ad gentes”.
 5. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Niepokalanowa, sobotę 17 marca. Zapisy w zakrystii. Koszt 100 zł (zaliczka przy zapisie – 50 zł).
 6. Pozostałe zaproszenia: - 3 marca 2018 roku w parafii pw. św. Pawła Apostoła w Bielsku-Białej Dzień Skupienia dla kobiet, które pragną spędzić czas z Bogiem i z samą sobą, aby odkrywać swoje piękno i niepowtarzalność w zamyśle Stwórcy;
  - Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę diecezji bielsko-żywieckiej do Łagiewnik trwają do 8 kwietnia br. w wyznaczonych miejscach naszej diecezji (m.in. w Cieszynie w parafii św. Jerzego), a także za pośrednictwem strony: faustyna.bielsko.pl ;
  - Osoby żyjące w związkach niesakramentalnych zapraszamy na Rekolekcje Wielkopostne w katedrze św. Mikołaja w Bielsku Białej w dniach 24 i 25 lutego o g. 14.
  - osoby zmagające się z uzależnianiami szczególnie od alkoholu zapraszamy na rekolekcje wzbogacone mityngami i świadectwami „W drodze do wolności” w dniach 23-25 luty 2018 r. w kościele pw. Wszystkich Świętych w Górkach Wielkich;

Dziękujemy za ofiary na inwestycyjne potrzeby – na dalszy remont i przebudowę kaplicy na Dom Spotkań. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę   na kwiaty mieszkańcom ul. Morcinka 15. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 17. Dziękuję osobom, które sprzątały dom spotkań po ostatnich pracach remontowych oraz  za każdą pomoc i serce okazywane w trosce o wspólnotę parafialną.


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa