Parafia Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

13 NIEDZIELA zwykła.

dnia 2 lipca 2017 r.

 

  1. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej (GN, „Miłujcie się”, „Niedziela”).

 

  1. Parafia św. Piotra i Pawła informuje, że od dziś 2 lipca Nabożeństwa Pompejańskie będą odprawiane w Kościele Parafialnym św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie. Rozpoczęcie modlitwą różańcową każdego 2-go dnia miesiąca o godz. 18:30. O godz. 20:00 Msza Święta. Po Mszy Świętej procesja z Obrazem Matki Bożej Pom-pejańskiej i Apel Maryjny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

  1. Przypominamy, że w naszym kościele w okresie wakacyjnym wieczorna Msza św. w niedzielę jest o g. 19, a w tygodniu (oprócz I piątków, I sobót, i świąt) będzie jedna Msza św.: w poniedziałek i środę o g. 7 (w tych dniach nie będzie też adoracji o g. 15), w pozostałe dni o g. 17. Kancelaria parafialna w tym okresie bę-dzie czynna tylko bezpośrednio po każdej Mszy św.

 

  1. We wtorek wraz ze wspólnotą św. Bogurodzicy zapraszamy na comiesięczną Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Zawiązanie wspólnoty o g. 19, Msza św. o g. 19,30, po Mszy św. adoracja i modlitwy wstawiennicze.

 

  1. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Zachęcamy do odno-wienia życia sakramentalnego. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed Mszą św. Dzieci i młodzież zapraszamy do Spowiedzi św. w piątek o g. 16. W czwartek Msza św. o g. 17 – modlimy się za powołanych do Bożej służby i o nowe powołania z naszej parafii. W piątek na Mszę św. zapraszamy wszystkich czcicieli Bożego Ser-ca - dzieci, młodzież i dorosłych. Po rannej Mszy św. i nabożeństwie do Bożego Ser-ca zapraszamy do poświęcenia chwili czasu przed Jezusem eucharystycznym pod-czas całodziennej adoracji. Przed wieczorną Mszą św. odmówimy litanię do Naj-droższej Krwi Pana Jezusa.

 

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz za ofiary na kwiaty mieszkańcom ul. Morcinka 18. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Morcinka 19.

 

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby Seminarium Duchownego.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa