Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela zwykła, dnia 10 lutego 2019 r.

  1. Dziś na g. 16 zapraszamy do udziału w nieszporach niedzielnych.
  1. W okresie ferii zimowych kancelaria parafialna będzie czynna bezpośrednio po Mszy św. Od wtorku do piątku będzie tylko jedna Msza św. w tygodniu (w środę rano o g. 7 – w tym dniu nie będzie adoracji o g. 15, w pozostałe dni Msza św. o g. 17).
  1. W poniedziałek 11 lutego we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego, modlimy się za ludzi dotkniętych bólem i cierpieniem, polecamy Bogu wszystkich pracowników służby zdrowia. Naszych chorych i seniorów zapraszamy na Mszę św. z udzielaniem sakramentu namaszczenia chorych oraz nabożeństwo z błogosławieństwem lourdzkim o g. 8,, a po nabożeństwie na spotkanie w Sali Domu Spotkań.
  1. W poniedziałek rozpoczyna się w szkole Tydzień z Panem Bogiem. Pamiętajmy w modlitwie o uczestnikach i prowadzących to dzieło.
  1. We wtorek na g. 19 do domu spotkań zapraszamy uczestników kursu Alfa na kolejne spotkanie.
  1. W czwartek obchodzimy święto śś. Cyryla i Metodego, Apostołów Słowian, Patronów Europy.
  1. W piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca. Przed Mszą wieczorną o g. 16,45 zapraszam na nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia, a po Mszy św. – możliwość uczczenia relikwii św. s. Faustyny.
  1. Dziękujemy za ofiary na organizację TzB  oraz za dziś składane ofiary na potrzeby bieżące parafii. W przyszłą niedzielę członkowie rad parafialnych będą zbierać kolektę na potrzeby inwestycyjne (pokrycie kosztów wymiany pieca c.o. w domu spotkań).
  2. Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Górny Bór 8b. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. G. Bór - domy prywatne i ul. Parkowej.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa