IV Niedziela zwykła, dnia 3 lutego 2019 r.

1. Dziś po każdej Mszy św. udzielać będziemy błogosławieństwa św. Błażeja.
    Przy wyjściu z kościoła prasa katolicka (Gość Niedzielny, MGN, Niedziela, biuletyn).
  2. Dziś na g. 16 zapraszamy do udziału w nabożeństwie ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  1. W poniedziałek o g. 18 – spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej na probostwie. W sobotę o g. 9,30 – spotkanie dla służby liturgicznej, zapraszamy nowych kandydatów zwłaszcza z kl. II, III i IV.
  1. We wtorek przypada wspomnienie św. Agaty, której wstawiennictwa wzywamy w niebezpieczeństwach zagrażających naszym domom i mieniu. Po każdej Mszy św. będziemy błogosławić chleb, wodę i sól.
    Na g. 19 w tym dniu zapraszamy na comiesięczną Mszę św. z modlitwa o uzdrowienie. Po Mszy św. – modlitwy wstawiennicze z błogosławieństwem św. Błażeja.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W modlitwie pamiętamy o tych, którzy pracują na niwie Pańskiej i prosimy o dar nowych powołań do służby w Chrystusowym Kościele. Na g. 17 zapraszamy dzieci na Mszę szkolną, w której będziemy prosić o błogosławieństwo na czas ferii zimowych. Przed Mszą św. Spowiedź dla dzieci, której nie były do Spowiedzi przed I piątkiem.
  1. W pierwszym tygodni ferii od 11 do 15 lutego w szkole będzie dla dzieci prowadzony przez ks. Przemka i wolontariuszy Tydzień z Panem Bogiem pod nazwą „Niech mówią zwierzęta”. Dziś po Mszach św. do puszek zbierane będą ofiary na jego organizację. Zapisy na TzPB w sekretariacie szkoły.
  1. W poniedziałek 11 lutego w Światowy Dzień Chorego już dziś naszych chorych i seniorów zapraszamy na Mszę św. o g. 8 i spotkanie w Sali Domu Spotkań po Mszy.
  1. Dziękujemy za ofiary na zakony kontemplacyjne i na potrzeby diecezji. W przyszła niedzielę - kolekta na potrzeby parafii.
  2. Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Górny Bór 7. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 8b.