Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela zwykła, dnia 27 stycznia 2019 r.

  1. Dziś na g. 16 zapraszamy do licznego udziału w ostatnich nieszporach kolędowych.
  2. We wtorek w sali domu spotkań (dawnej kaplicy) kolejne spotkanie kursu Alfa. Można się jeszcze dołączyć. Zapraszamy wszystkich chętnych na g. 19.
  3. Zakończyły się duszpasterskie odwiedziny kolędowe naszych rodzin. Dziękujemy za świadectwo wiary przyjmujących „kolędę”, za wspólną z duszpasterzem modlitwę, rozmowy i przyjęcie błogosławieństwa dla swego domu, za uwagi dotyczące nasze życia parafialnego, za gościnność, za ofiary na Kościół składane przy tej okazji, szczególnie na wyposażenie naszego kościoła w nowe stacje drogi krzyżowej.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do odnowienia życia sakramentalnego. Spowiedź św. dla dzieci będzie w czwartek od g. 16, w piątek od g. 16 zapraszamy młodzież oraz dzieci praktykujące pierwsze piątki miesiąca. O g. 17 zapraszamy młodzież na Mszę św. i po Mszy św. kandydatów do Bierzmowania na spotkanie formacyjne. W tym dniu także zapraszamy na adorację całodzienną Najświętszego Sakramentu oraz do udziału w nabożeństwie ku czci Bożego Serca.
  5. W sobotę przypada święto Ofiarowania Pańskiego (dawniej - Matki Bożej Gromnicznej). W naszym kościele Msze św. o g. 7, 9 i 17. Podczas każdej Mszy św. będziemy błogosławić gromnice (proszę przynieść świece wraz z okapnikiem), po Mszy św. o g. 7 – zapraszamy na Różaniec fatimski. Na g. 17 zapraszamy rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. Kolekta w tym dniu na pomoc zakonom kontemplacyjnym.
  6. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą – w tym miesiącu wyjątkowo z uwagi na święto Ofiarowania Pańskiego – nie w sobotę, lecz w pierwszy piątek od g. 8. Prosimy zgłosić chorych w zakrystii.
  7. Dziękuję za ofiary ub. niedzieli  na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła i domu spotkań oraz za dziś składane ofiary na bieżące potrzeby parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby diecezji. Po Mszach św. do puszek zbierane będą ofiary na organizację kolejnego Tygodnia z Bogiem podczas ferii – zgłoszenia dzieci można będzie od poniedziałku odbierać w sekretariacie szkoły.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Górny Bór 6. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 7.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa