Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Chrztu Pańskiego, dnia 13 stycznia 2019 r.

 1. Dziś o 16 zapraszamy na nieszpory kolędowe.
 1. We wtorek 15 stycznia w sali domu spotkań (dawnej kaplicy) rozpoczyna się prowadzony przez naszą wspólnotę kurs Alfa – cykl 10 cotygodniowych spotkań na temat sensu życia, Boga, wiary. Każde spotkanie będzie składać się z kolacji, konferencji i rozmów w małych grupach. Na uroczystą kolację rozpoczynającą kurs zapraszamy we wtorek 15 stycznia o g. 19.
 1. Trwają duszpasterskie odwiedziny kolędowe naszych rodzin. Dziękujemy przedstawicielom rodzin za udział we Mszy św. w dniu ich kolędy i przyjmowanie Komunii św. w intencji swoich rodzin. W okresie kolędowym – kancelaria parafialna jest czynna tylko bezpośrednio po Mszy św. W zakrystii można się zapisać na kolędę dodatkową 23 stycznia.
 1. W piątek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Dąż do sprawiedliwości”. Codziennie o tej intencji pamiętać będziemy podczas Mszy św., a na nabożeństwo Słowa w intencji jedności zapraszamy w przyszłą niedzielę o g. 16. W imieniu ks. Biskupa ordynariusza zapraszamy też na nabożeństwo ekumeniczne na szczeblu diecezjalnym, które odbędzie się 21 stycznia o g. 17 w kościele św. Marii Magdaleny w Cieszynie.
 2. W piątek oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji trzeciego piątku miesiąca. W naszym kościele nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego będzie na zakończenie adoracji przed Mszą św. o g. 17, a po Mszy św. – możliwość uczczenia relikwii św. Faustyny.
 1. W przyszłą niedzielę będziemy gościć scholę Coram Deo et Hominibus z parafii śś. Piotra i Pawła w Skoczowie, która ubogaci śpiewem liturgię Mszy św. o g. 16,30, a zaraz po Mszy św. zaprasza na koncert kolędowy.
 1. Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Górny Bór 4. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 5.
 2. Dziękuję za ofiary zbierane przez kolędników misyjnych (3174,70 zł) na pomoc dzieciom w Rwandzie i Burundi.
  W przyszłą niedzielę kolektę na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła i domu spotkań zbiorą przedstawiciele rad parafialnych.
 1. W sobotę 26 stycznia o g. 8 udajemy się na wycieczkę – kulig z dziećmi, gorliwymi uczestnikami rorat. Prosimy rodziców, by w zakrystii potwierdzili na liście udział dziecka i opiekę.

Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30;
16.30 (19.00 od VI do VIII)

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa