Niedziela Chrztu Pańskiego, dnia 13 stycznia 2019 r.

1. Dziś o 16 zapraszamy na nieszpory kolędowe.
  1. We wtorek 15 stycznia w sali domu spotkań (dawnej kaplicy) rozpoczyna się prowadzony przez naszą wspólnotę kurs Alfa – cykl 10 cotygodniowych spotkań na temat sensu życia, Boga, wiary. Każde spotkanie będzie składać się z kolacji, konferencji i rozmów w małych grupach. Na uroczystą kolację rozpoczynającą kurs zapraszamy we wtorek 15 stycznia o g. 19.
  1. Trwają duszpasterskie odwiedziny kolędowe naszych rodzin. Dziękujemy przedstawicielom rodzin za udział we Mszy św. w dniu ich kolędy i przyjmowanie Komunii św. w intencji swoich rodzin. W okresie kolędowym – kancelaria parafialna jest czynna tylko bezpośrednio po Mszy św. W zakrystii można się zapisać na kolędę dodatkową 23 stycznia.
  1. W piątek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Dąż do sprawiedliwości”. Codziennie o tej intencji pamiętać będziemy podczas Mszy św., a na nabożeństwo Słowa w intencji jedności zapraszamy w przyszłą niedzielę o g. 16. W imieniu ks. Biskupa ordynariusza zapraszamy też na nabożeństwo ekumeniczne na szczeblu diecezjalnym, które odbędzie się 21 stycznia o g. 17 w kościele św. Marii Magdaleny w Cieszynie.
  2. W piątek oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji trzeciego piątku miesiąca. W naszym kościele nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego będzie na zakończenie adoracji przed Mszą św. o g. 17, a po Mszy św. – możliwość uczczenia relikwii św. Faustyny.
  1. W przyszłą niedzielę będziemy gościć scholę Coram Deo et Hominibus z parafii śś. Piotra i Pawła w Skoczowie, która ubogaci śpiewem liturgię Mszy św. o g. 16,30, a zaraz po Mszy św. zaprasza na koncert kolędowy.
  1. Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Górny Bór 4. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców ul. Górny Bór 5.
  2. Dziękuję za ofiary zbierane przez kolędników misyjnych (3174,70 zł) na pomoc dzieciom w Rwandzie i Burundi.
    W przyszłą niedzielę kolektę na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła i domu spotkań zbiorą przedstawiciele rad parafialnych.
  1. W sobotę 26 stycznia o g. 8 udajemy się na wycieczkę – kulig z dziećmi, gorliwymi uczestnikami rorat. Prosimy rodziców, by w zakrystii potwierdzili na liście udział dziecka i opiekę.