ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE RODZIN – KOLĘDA 2018

 

Ks. proboszcz

w blokach od najwyższego numeru

Ks. wikary

w blokach od najwyższego numeru

26 XII, wtorek

 

*g.14, ul. Morcinka 26

27 XII, środa

*g. 14, ul. Morcinka 18

 

*g. 14, , ul. Morcinka 34

28 XII, czwartek

 

g. 14, ul. Górny Bór 3

29 XII, piątek

*g. 14, ul. Morcinka 28, 41-80

 

*g. 14, ul. Morcinka 28, 1-40

30 XII, sobota

*g. 10, , ul. Górny Bór, domy prywatne: Lewandowski Barański, Gajda, Spernol, Węglorz, Łaciak, Bralewski, Brodocz, Pszczółka, Folwarczny, Bacza, Swoboda, Kusiński, Krusze, Frydrychowski, Kabiesz 2, Roziewicz 2, Socała 2, Waliczek, Podgórski, Podżorska,

*g. 10, Międzyświeć I: Morawiny - Pomeranek Berberysów Ogórek, Tora, Rozdroże – Wiatkowski, Marzec, Kulczyk, Król, Zgodna – Malec, Gołuch, Traczyński, Matuszka, Szypulski, Kuboszek, Hazuka, Duda, Śliż, Porębski, Ziołowa - Stana, Bzowa – Dawid, Nykiel, Bystra i PorzeczkowaPolok, Kukla, Hatlas, Szindler, Kusy, Dawid, Beskidzka – Kądziołka, Czermak, Raszka, Sawicki, Targosz, Kurto, Brzózka, Gredka, Ludka, Równa Ogrodzki, Panek, Beskidzka Olszar, Krużołek, Najbor, ul. Jagodowa:Wandzel,

2 I, wtorek

 

 

3 I,  środa

*g. 14, ul. Górny Bór 4

*g. 14, ul. Morcinka 15

4 I, czwartek

 

*g. 14, ul. Górny Bór 5

6 I, sobota

*g. 16, ul. Morcinka 36

 

7 I, niedziela

 

* g. 14, ul. Górny Bór 6

8 I,
poniedziałek

*g. 14, ul. Morcinka 32

 

 

9 I, wtorek

*g.14, ul. Morcinka 5

 

10 I, środa

 

* g. 14, ul. Górny Bór 8b

11 I, czwartek

 

*g. 14, ul. Morcinka 24

12 I, piątek

*g. 14, ul. Morcinka 9

 

13 I, sobota

g. 10, ul. Morcinka 7

* g. 10, ul. Morcinka 17

14 I, niedziela

*g. 14, ul. Górny Bór 7

 

15 I, poniedziałek

*g. 15, , ul. Morcinka 30, 1-30

g. 15, ul. Morcinka 30, kl. 31-70

16 I, wtorek

*g. 14 ul. Morcinka 19

 

17 I, środa

 

g. 14, ul. Morcinka 22

18 I, czwartek

 

* g. 14 ul. Morcinka 23

19 I, piątek

* g. 14, ul. Morcinka 21

 

20 I, sobota

*g. 10, Międzyświeć II:

Leszczynowa – Kowalski, Fidor, Ziemiński, Frask, Beskidzka – Pietrykowski, Koczur, Chruszcz, Lorek, Sikora, Sarga, Glajc, Górska – Brudny, Szwala, Beskidzka – Baran, Miech, Barański, Adamczyk, Kusy, Łobodziński, Kałuża, Szostok, Pasterny, Sikora, Staworko, Matuszka, Chrapek, Ziemiński 2, Buchholtz, Wontroba, Szypuła, Olszar, ul. Bładnicka – Woźniak, Wiertelerz, Chodura, Szymczak, Fiedor, Fijałkowscy, Sordyl, Postrzednik,  Krysińscy, Kądziołka, Potokowa – Heczko, Buczkowicz, Fidor,

g. 10, ul. Morcinka 3

21 I, niedziela

 

g. 14, kolęda dodatkowa

22 I, poniedziałek

g. 14, ul. Parkowa: Kuźniar (Lawendowa), Rydzewski, Staszak 2, Kukla, Szotek, Łoś, Rzekiecki, Buczkowski, Witecki, Waliczek, Szymanek, Izdebski, Górny 2, Michalec, Macura

 

23 I, wtorek

g. 14, ul. Morcinka 13

 

                 

 


Newletter

Liturgia dnia

Kamera online

Msze święte

W niedziele i uroczystości:
7.30; 9.30; 11.30; 16.30

 

W święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00

 

Dni powszednie:
7.00; 17.00

Godziny urzędowania kancelarii:

PONIEDZIAŁEK –      8.00 – 9.00

WTOREK –               15.30 – 16.30

ŚRODA –                  18.00 – 19.00

CZWARTEK –            15.30 – 16.30

PIĄTEK –                  8.00 – 9.00

Mapa